O hotelu
A co zde najdete

Po kompletní rekonstrukci Vás rádi přivítáme v našem horském hotelu česká FARMA .

Hotel je zaměřen především na ubytování rodin s dětmi, aktivní hosty a na návštěvníky, kteří hledají klidné místo uprostřed nádherné přírody Krkonoš. Ideálním pro svoje umístění a vybavením je i pro organizované pobyty větších skupin - firemní teambulding, zážitkové pobyty, apod..

Hotel je součástí rodinné firmy z Vysokého Mýta ,která mimo jiných pestrých aktivit okolo rostlinné a živočišné výroby založila MINIPIVOVAR KUJEBÁK *  www.pivovarkujebak.cz


 " Na samotě u lesa " nabízí veškeré zázemí pro Vaši dovolenou. Přijeďte si odpočinout, zasportovat, zarelaxovat a nabrat nových sil. Moderně zařízený hotel s celkovou kapacitou více jak 50 lůžek, jídelna s restaurací má kapacitu 80 -100 míst (lze rozdělit na dva samostatné sály).  Popis pokojů najdete na stránce Ubytování. Samozřejmostí je nabídka dětských postýlek,židliček, přebalovacího pultu, her, hraček či sportovního náčiní.

U nás naleznete hernu i hřiště pro děti. Domácí kuchyni s využitím lokálních surovin od prověřených dodavatelů - TORO VM a.s., členů české FARMY. Restaurace využívá k přípravě pokrmů lokální dodavatele surovin a především  Všechny prostory jsou nekuřácké a pokryté wifi připojením.

Sportovní vyžití - tenisové, volejbalové, fotbalové hřiště, basktetbalové koše.

Lyžárnu, kolárnu.

Nově je v našem hotelu otevřen multifunkční prostor,kde lze využívat malou kardio zónu,stolní tenis i fotbal,šipky, k tomu pro naše nejmenší návštěvníky další hrací kout k vyžití nejen při nepřízni počasí.

V zimě umělý svah pro sáňkování,lze zapůjčit boby i saně.

Velký letní altán s krbem,grilem i udírnou. Vodní nádrž pro rekreační rybolov. Parkoviště. To vše umístěné v nádherném prostředí KRNAPu.

V zimě je hned pod hotelem lyžařský areál Ski Family Dolní Dvůr. Kdy nazujete lyže u hotelu a zpátky dojedete také až k hotelu na lyžích.  V dosahu 400m skiareál Luisino údolí. Nedaleko Herlíkovice, Bubákov, Černý Důl. V okolí naleznete velké množství běžeckých tratí v délce 30 km navazující na hlavní běžecké tratě.

Léto je ideálním časem pro odpočinek, houbaření, turistiku či vyjížďky na kole či koních. Okolí Dolního Dvora je protkáno sítí turisticky značených stezek a cyklotras. Na recepci máme připravené cyklomapy s výlety speciálně připravenými pro náš hotel. Více v nabídce výletů.