O hotelu
A co zde najdete

Po celkové přestavbě Vás rádi přivítáme v našem horském hotelu ČESKÁ FARMA .

Hotel je zaměřen především na ubytování rodin s dětmi, aktivní hosty a na návštěvníky, kteří hledají klidné místo uprostřed nádherné přírody Krkonoš. Ideálním pro svoje umístění a vybavením je i pro organizované pobyty větších skupin - firemní teambulding, zážitkové pobyty, oslavy narozenin a svateb na klíč.Po dohodě lze připravit speciální školní pobyty a dětské rekreace.

Hotel je součástí rodinné firmy z Vysokého Mýta ,která je zaměřena na zemědělskou, rostlinou i živočišnou výrobu,zpracování masa,vlastní potravinářskou výrobu,od vlastních uzenin až po produkty domácích marmelád a sirupů. V roce 2018 byl uveden do provozu rodinný minipivovar ve Vysokém Mýtě......Měšťanský pivovar KUJEBÁK *  www.pivovarkujebak.cz * Veškeré své výrobky nabízíme ve našich restauračních provozech jak ve Vysokém Mýtě ,tak v krkonošském hotelu Česká Farma v Dolním Dvoře. Můžeme konstatovat,že výroba potravin je pod naší stálou kontrolou a plně splňuje požadavky Evropské Unie na kvalitu potravin,kterou máme pod kontrolou OD VIDLÍ AŽ PO VIDLIČKU. Na hotelu Česká Farma jsme ještě šli dál a našim klientům nabízíme komfortní ubytování s množstvím volnočasových aktivit po celý rok.

V roce 2018 jsme zprovoznili vodní nádrž u hotelu,ve které chováme pstruhy pro naše hosty,které si mohou sami ulovit,případně připravit na grilu.

Hotel se nachází v srdci Krkonoš obklopen lesy a nabízí veškeré zázemí pro vaši klidnou dovolenou. Přijeďte si odpočinout, zasportovat,zrelaxovat a nabrat nových sil. Moderně zařízený hotel nabízí ubytování převážně ve dvoupokojových apartmá s vlastním sociálním zařízením,jídelna s restaurací má kapacitu 80 -100 míst (lze rozdělit na dva samostatné sály).  Popis apartmá na stránce Ubytování. Samozřejmostí je nabídka dětských postýlek,židliček, přebalovacího pultu, her, hraček či sportovního náčiní.U nás naleznete hernu i hřiště pro děti 

Pro naše hosty nabízíme stravování formou polopenze,menu je připravováno v moderní hotelové kuchyni,která je zaměřena na poctivou českou kuchyň moderním pojetí s využitím lokálních surovin od prověřených dodavatelů - TORO VM a.s.,více informací na www.torovm.cz, členů české FARMY. Restaurace využívá k přípravě pokrmů lokální dodavatele surovin. Všechny prostory jsou nekuřácké a pokryté wifi připojením.

Velký letní altán s grilem i udírnou.  

Sportovní vyžití - tenisové, volejbalové, fotbalové hřiště, basketbalové koše,venkovní stolní tenis,venkovní kuželky...........

Nově od 1.6.2019 jsme nejen pro naše klienty zřídili půjčovnu kol a koloběžek s veškerým potřebným vybavením pro volný čas na cestách s kolem i koloběžkou.

Lyžárna,kolárna...

Nově je v našem hotelu otevřen multifunkční prostor,kde lze využívat malou kardiozónu,stolní tenis i fotbal,šipky, k tomu pro naše nejmenší návštěvníky další hrací kout k vyžití nejen při nepřízni počasí. V hotelu lze si naši hosté mohou zahrát kulečník či biliár.....

V několika našich apartmá máme komfortní infrasauny.

V zimě umělý svah pro sáňkování,lze zapůjčit boby i saně.  Parkoviště.........

To vše umístěné v nádherném prostředí KRNAPu.

V zimě je možno využít  lyžařský areál Ski Family Dolní Dvůr. Kdy nazujete lyže u hotelu a zpátky dojedete také až k hotelu na lyžích.  

V dosahu 400m skiareál Luisino údolí. Nedaleko Herlíkovice, Bubákov, Černý Důl. V okolí naleznete velké množství běžeckých tratí v délce 30 km navazující na hlavní běžecké tratě.

Léto je ideálním časem pro odpočinek, houbaření, turistiku či vyjížďky na kole či koních. Okolí Dolního Dvora je protkáno sítí turisticky značených stezek a cyklotras. Na recepci máme připravené cyklomapy s výlety speciálně připravenými pro náš hotel. Více v nabídce výletů.