Vítejte v hotelu ČESKÁ FARMA .

U nás najdete klid, pohodu, relax, dobré jídlo i pití a hlavně soukromí v přírodě. 

Hotel je zaměřen na návštěvníky, kteří hledají jedinečné místo uprostřed nádherné přírody Krkonoš. Ideálním pro svoje umístění a vybavení je pro rodiny s dětmi, aktivní hosty, sportovce, organizované pobyty větších skupin - firemní teambulding, zážitkové pobyty, oslavy narozenin, svatby...., snažíme se o spokojenost všech hostů.

Ubytovat se můžete v převážně ve dvoupokojových apartmá s vlastním sociálním zařízením, které jsou ideální pro rodiny. Popis jednotlivých apartmá na stránce Ubytování. V několika našich apartmá máme komfortní infrasauny. Samozřejmostí je nabídka dětských postýlek, židliček, přebalovacího pultu, her, hraček či sportovního náčiní. Děti se u nás zabaví v herně, dětském koutku či na dětském hřišti.  V okolí hotelu je dostatek prostoru pro aktivní zábavu od nejmenších hostů až po seniory.

Pro naše hosty nabízíme stravování formou polopenze. Samozřejmostí je i nabídka obědů nebo občerstvení v hotelové restauraci. Naši hosté mají pro sebe vyčleněnou jídelnu s dětským koutkem. Pokrmy jsou připravovány v moderní hotelové kuchyni, která se zaměřuje na poctivá česká jídla s využitím lokálních surovin od prověřených dodavatelů, ale zejména využíváme vlastních produktů z rodinné firmy TORO VM a.s. a přidružených provozů. Od masa, masných produktů, farmářských výrobků až po výborné pivo z vlastního minipivovaru "Kujebák". Pěstujeme si vlastní bylinky a v omezeném množství i zeleninu. Oblíbený je i zážitkový rybolov, kdy si můžete chytit vlastního pstruhu, kterého vám rádi připravíme. Čerstvěji již to nejde.

Všechny prostory jsou nekuřácké a pokryté wifi připojením.

V létě je skvělé posezení ve velkém letním altánu s grilem i udírnou.  

Nabízíme široké sportovní vyžití:  tenisové, volejbalové, fotbalové hřiště, basketbalové koše, venkovní stolní tenis, ruské kuželky a nově půjčovnu elektrokol a koloběžek nebo kolárnu pro vlastní vybavení. V zimě lyžárnu s vyhřívanými boxy i zapůjčení sáněk či bobů, jelikož přímo u hotelu naleznete svahy pro nejmenší a menší lyžařský areál Ski Family.

Strávit svůj volný čas lze uvnitř při kulečníku, biliáru, šipkách, fotbálku nebo ping pongu. V naší retro místnosti naleznete i rotopedy pro udržení kondice a mnoho hraček pro vaše děti. A hned vedle oblíbené pivní lázně.

V zimě,kromě lyžařského areálu pod hotelem , je v dosahu 400m skiareál Luisino údolí. Nedaleko Herlíkovice, Bubákov, Černý Důl, Jánské lázně. V okolí naleznete velké množství běžeckých tratí v délce 30 km navazující na hlavní běžecké tratě.

Léto je ideálním časem pro odpočinek, houbaření, turistiku či vyjížďky na kole či koních. Okolí Dolního Dvora je protkáno sítí turisticky značených stezek a cyklotras. Na recepci máme připravené cyklomapy s výlety speciálně připravenými pro náš hotel. Více v nabídce výletů.