Pivní lázně

Otevřeli jsme, pro Vás NOVÉ PIVNÍ LÁZNĚ. 1.500,- Kč / 1,5h. Každá další půlhodina i započatá 700,- Kč

PIVNÍ WELLNES - LÁZNĚ

U nás je připravená procedura pro Vás v dubové vířivé vaně z NATURA Krkonošské vody z vlastního vrtu ohřáté na teplotu 34 °C. Přísadu koupele tvoří pivo, vyráběné tradiční metodou podle chráněné originální receptury hlavním sládkem rodinného pivovaru KUJEBÁK, dále živá kultura pivovarských kvasnic, chmelové mláto a směs drcených bylin a pivní kosmetikou. Hladina lázně je pokryta charakteristickou pivní pěnou karamelové barvy a prostor aromatizován vůní čerstvě uvařeného piva.

PRŮBĚH PROCEDURY

Host je ponořen do připravené lázně, která díky příznivé teplotě vody způsobí postupně mírné zvýšení srdeční činnosti a aktivaci krevního oběhu v celé cévní soustavě. Lázeň prohřeje pokožku a uvolní póry kůže, kterými se při mírném pocení odplavují z podkoží škodlivé látky. Živá kultura pivovarských kvasnic předává pokožce celou řadu vitamínů B, proteiny a sacharidy a přispívá tak k celkovému zvláčnění a regeneraci pokožky. Kyslík dodaný při vířivé koupeli do Krkonošské vody, ulpívá v podobě mnohačetných bublinek na kůži a tím napomáhá účinné relaxaci těla v perlivé lázni. Pro vyrovnání krevního tlaku, zvýšení účinku koupele a umocnění relaxačního zážitku je hostům doporučována sklenice přírodního nepasterovaného piva KUJEBÁK, které zároveň příznivě působí i v celém trávicím traktu.

Doba pobytu v lázni se doporučuje 30 minut.

Po koupeli se host uloží na masážní lůžko, zabalen do osušky. Při tlumeném osvětlení a příjemné hudbě nastává fáze uklidnění organizmu. Prohřáté tělo pokračuje ve fázi pocení a masáži, srdeční činnost se zklidňuje, pozvolna klesá krevní tlak, uvolňují se svaly a obnovuje tělesná energie. Očištěná, omlazená pokožka přijímá účinné prospěšné látky, které po koupeli na pokožce ulpěly a

postupně se vstřebávají póry do podkoží. Tělesný odpočinek má odraz

v odpočinku duševním a uvolněné tělo dovolí i mysli odpoutat se a uvolnit tok pozitivních myšlenek a energie.

Doba odpočinku po koupeli je nejméně 30 minut.

Na závěr, také 30 minut, se doporučuje, infra sauna s postupným vychládáním těla a sprcha.

AKTIVNÍ LÁTKY A JEJICH ÚČINEK

Účinek vyvolán fyzikální, kyslíku rozpuštěného ve vodní koupeli. Kůží přijatý kyslíku je rychle odtransportován, takže nedochází k jeho městnání. Vzniká dilatace prekapilární artérie a kapilár. Snižuje se periferní odpor, nastává autotransfuse do periferie těla, pokles krevního tlaku a bradykardie.

Koupelová lázeň, aktivní látky: sacharidy, Sacharomyces cerevisiae Hansen (pivovarské kvasinky), Humulus lupulus (chmel plazivý). Podporují regenerační schopnosti kůže, celkově zklidňují dermatické projevy a psychické disharmonie, dále způsobují pokles tlaku a zlepšení oběhu v periferii.

INDIKACE A KONTRAINDIKACE

Indikace: Úspěšná léčba lupénky, celulitis, akné. Výborná antistresová terapie. Podpora regenerační schopnosti kůže, celkové zklidnění dermatických projevů a psychické disharmonie, pokles tlaku a zlepšení oběhu v periferii.

Kontraindikace: Nevhodné pro osoby s vysokým krevním tlakem, po operacích srdce, těhotné ženy od 3 měsíců těhotenství a děti do 15 let.